top of page

İlk - orta ve lise öğrenimini Türkiyede tamamlayan Çağatay C. ÖZTÜRK Yüksek Öğrenimini Middlesex Üniveristesinde Sosyal Bilimler Fakültesinden mezun olarak tamamlamıştır. Çağatay C.ÖZTÜRK ek bölüm olarak Film üzerine, Media ve Kültürel Çalışmalar (Media and Cultural Studies) çift ana dal yaparak eğitim almıştır. Yüksek lisansını da yine Middlesex Üniversitesinde Psikanaliz alanında tamamlayan Öztürk yüksek lisans araştırmasını Oxford Üniversitesinde yapmıştır.


Gerek Londra'da bulunan Ulusal Sağlık Servisi, gerekse özel olarak kendi kliniginde psikoterapist olarak çalışan Çağatay C. ÖZTÜRK 2009 yılında Türkiye'ye kesin dönüş yapmıştır. Halen İngilterede bulunan 'Tamamlayıcı Tıp Derneği' - Complimentary Medical Association üyesi olan Öztürk Middlesex Üniversitesinde PhD (Doktora) araştırmasını sürdürmektedir.


Bugüne kadar, KOD ADI İNSAN, KOD ADI AŞK VE ALDATMAK, KOD ADI PARA, ÖNCE SEN ve SEN BİLİRSİN adlı yayınlanmış, BEST SELLER ve LONG SELLER olmuş 5 adet kitabı bulunan Çağatay C. Öztürk, yazarlık kimliğini de profesyonel olarak sürdürmektedir. 16 yıl radyo programcılığı yapan Öztürk, gerek TV’de gerekse, çeşitli medya yayın organlarında yer alarak toplumu bilgilendirmeyi ilke edinmiş olup hali hazırda seminer ve konferans çalışmalarını da hem online hem de karşılıklı olarak devam ettirmektedir.


‘Kişilik Bozuklukları, Kadın Erkek İlişkileri ve Cinselliği’ alanında uzmanlaşan Öztürk, seans görüşmelerini İstanbul’da bulunan ofisinden ve Online olarak yapmaktadır.

Çağatay C. Öztürk

Çağatay C. Öztürk

EĞİTMEN

Psikoloji Atölyesi

bottom of page